Vyberte stránku

Pravidla pro tvory

 1. Nejdřív se musíš registrovat jako tvůrce. K registraci stačí e-mail, heslo a jméno Instagramového účtu.
 2. Po přihlášení můžeš vkládat do kalendáře svoje události.
 3. Název události vždy začni svým IG jménem (název profilu) ať je na první pohled vidět kdo bude vysílat.
 4. Události do kalendáře si zadávej na kdy chceš. Klidně se můžou krejt. Netvoři nemají kapacitu chodit na všechno a budou si vybírat, co se jim bude hodit. Pokud ale živý vysílání pak uložíte, můžou se v případě zájmu mrknout na záznam. Takže ho doporučuju nechávat na profilu. Ano, i když se tam budete tvářit jak tataři.
 5. Když už událost naplánuješ, snaž se vysílání dodržet.
 6. Ne, nikoho nepřehltíme, nebojte. 🙂 Je to stejný, jako když jdete na trh. Vybíráte si jen ty stánky, který se vám líběj. Nic jinýho. Takže věřte svejm sledujícím, oni dobře vědí, co chtějí vidět a co ne. 
 7. Nepřehlť hlavně sebe.
 8. Jeden hashtag vládne všem – pro celou akci je určenej hashtag #tvorijen23. Žádnej jinej paskvil. Nepřidávej pod něj ale nic, co se netýká tvoříjna.
 9. Pod tímhle hashtagem #tvorijen23 se právě teď štosujou příspěvky od přihlášenejch tvorů. Bude bezvadný, když si taky takovej vytvoříte ve svým vlastním stylu. Bude pak jasný, že jste v nějaký akci, co se bude dít, jak to funguje, vaši netvoři zbystří a začnou vás víc sledovat, protože máte pro ně nějakou zábavu. 
 10. Ano, máš čas, začínáme 1. 10. 

 

Pravidla pro netvory

 1. Jako netvor se nikde nemusíš registrovat, sleduješ koho chceš.
 2. Naplánované akce v rám TVOŘÍJNA najdeš v kalendáři.
 3. Detail akce se ti zobrazí, když na ni klikneš.
 4. Pro sledování živého vysílání je potřeba sledovat vybraného tvůrce na Instagramu. Jakmile začne tvůrce vysílat, vysílání se zobrazí v kolečku na prvním místě v lište se stories na tvém Instagramu.
 5. Uložená vysílání je možné sledovat i ze záznamu, stačí si ho najít na profilu tvůrce, který vysílal.
 6. Největší podpora tvého vybraného tvůrce bude to, že se připojíš na jeho vysílání. Během vysílání můžeš podpořit tvůrce komentářem, ale pamatuj na to, že vysílání má drobné zpoždění.
 7. Jeden hashtag vládne všem – pro celou akci je určenej hashtag #tvorijen23. Žádnej jinej paskvil. Najdeš pod ním vše, co se akce týká.
 8. Akce trvá celý říjen.