Vyberte stránku

Jak se zapojit jako tvůrce

1. Přidej se

.Do TVOŘÍJNA se přihlásíš tady. Stačí ti e-mail a heslo, které si vymyslíš a zapamatuješ. Přes e-mail se následně přihlásíš do kalendáře.

2. Vymysli

V kreativitě se meze nekladou. Můžeš přizvat lidi ke společnýmu malování, kreslení, tetování, henně, lepení, psaní, vyřezávání, aranžování, uklízení, vyrábění, pletení, stavění lega, cvičení… co já vim, co ještě. 

Kolik akcí uděláš, je tvoje rozhodnutí. Záleží na tobě, kolik máš času a jak moc se chceš zapojit. Logicky vyplývá, že čím víc, tím líp, ale zas to nepřeháněj, ať nevyhoříš. 

3. Naplánuj

Do kalendáře na webu si naplánuj svojí událost, to uděláš po přihlášení v záložce MOJE VYSÍLÁNÍ. Proč to hlásit epicentru? Protože budu pravidelně sdílet seznam událostí na daný týdny/dny, abyste si je mohli přesdílet nebo naopak aby je viděli sledující. Uvidíš, kdo má co kdy, můžeš to se svými sledujícími sdílet a pozvat je na nějaký zajímavý akce a hlavně uvidíš, kde je jaká příhodná díra, kde nikdo nic nemá. Protože když se nasáčkujete všichni na jeden den a na jednu hodinu tak to co? Nebude fungovat. 

Uživatelský jméno na IG do REGISTRACE píšeš proto, ať víme, kdo se přihlásil. Přidám tě na svým profilu @psanijehrani do výběru, kam budu dávat info pro tvůrce TVOŘÍJNA. Aktuality, společný sezení, backstage… prostě všechno nejvíc nejdůležitější.

4. Uskutečni

Uspořádej živé vysílání, udělej webinář, online workshop… co pro tebe bude nejlepší a k čemu se odhodláš. 

Ideální je samozřejmě živý vysílání. Proč? Objevíš se jako první mezi stories svejch sledujících a budeš tam zářit do tý doby, dokud vysílání neukončíš. Mají možnost tě snáz najít. Můžeš udělat společný živý vysílání a tvoření i s jinými tvůrci, v domlouvání mezi sebou se meze nekladou. Vždycky byste ale měli něco tvořit. Další možností je návod ve stories nebo reels. Tvoje živá motivace ke společné tvorbě je ale vždycky lepší. Obzvlášť, až k tobě přijdou ti, co tě ještě neznají, máš jedinečnou příležitost na ně udělat první dojem.

5. Sdílej a propoj

Důležitý je v průběhu TVOŘÍJNA podporovat a nechat se podpořit. Dávat svejm sledujícím vědět o tom, že TVOŘÍJEN probíhá, co a kdy plánuješ ty a kdo co zajímavýho pořádá. Protože ty dáš vědět o nich a oni dají vědět o tobě.

6. Užij si to

Cílem TVOŘÍJNA je hlavně začít zas něco dělat. Nakopnout sebe i motivovat ostatní. Když se spojíme, bude to fungovat!

Jak zhodnotili minulý ročník vaši kolegové Tvůrci…

Zapojených tvůrců

Oslovených sledujících

Jak zhodnotili minulý ročník vaši kolegové Tvůrci…

Bylo to super, konečně mě to dohnalo udělat nějaký reel a dokonce i živka a strašně mě překvapilo kolik jsem dostala zpětných ohlasů. Navíc jsem našla nové umělkyně, které mě neskutečně baví. Líbilo se mi, že jsem si to realizovala podle sebe, ale byla jsem součástí velkého celku.

Moc ráda jsem se stala součástí téhle úžasné komunity. A pořád nevěřím tomu, že jsem šla do svých prvních živáků. Příště se určitě zase zapojím! Organizace byla perfektní, epicentrum dokonalé. 

Pojala jsem to jako, že budu okukovat, inspirovat se, učit se, moc jsem neměla v plánu něco tvořit s aktuálním videem, max. někdy…, v soukromí a už vůbec jsem si nemyslela, že to budu ukazovat. Ale bylo to tak úžasné, takže jsem se nechala strhnout, zkoušela jsem co jsem stihla a ukazovala to. Odpadly obavy z toho, že bude člověk hodnocen, na tom by nebylo nic špatného, ale co kdyby to bylo negativní… V této době, kdy ikdyž člověk nechce, je ovlivněn lajkama, ale tady ne, určitě potěší, nabudí, ale toto byla čistá radost. Takže tak… DĚKUJI

Ohromná porce motivace a k tomu pořádná příloha nakopnutí k akci. Bylo moc příjemné poznat ostatní, vidět, co ostatní tvoří (i když se to teda nedalo stíhat).

Bylo to jedním slovem boží! Energie, celá komunita, sdílení, podpora, celá ta atmosféra. Poznala jsem tolik nových tvůrců, se kterými jsme i nadále v kontaktu, podporujeme se. Vyzkoušela jsem si nové věci a další mám v záloze. Poprvé jsem udělala živé vysílání 🙏Nádherný projekt, stálo za to být jeho součástí ❤️Díky vám oběma holky. Tak zas příště 😉