Vyberte stránku

Ke stažení

  1. Logo s dovětkem zde
  2. Image obrázek pro příspěvek zde
  3. Image obrázek pro příspěvek k dotvoření zde
    (obrázek je průhledný a tak ho můžeš jednoduše umístit přes svou fotku)

Jak zhodnotili minulý ročník vaši kolegové Tvůrci…

Bylo to super, konečně mě to dohnalo udělat nějaký reel a dokonce i živka a strašně mě překvapilo kolik jsem dostala zpětných ohlasů. Navíc jsem našla nové umělkyně, které mě neskutečně baví. Líbilo se mi, že jsem si to realizovala podle sebe, ale byla jsem součástí velkého celku.

Moc ráda jsem se stala součástí téhle úžasné komunity. A pořád nevěřím tomu, že jsem šla do svých prvních živáků. Příště se určitě zase zapojím! Organizace byla perfektní, epicentrum dokonalé. 

Pojala jsem to jako, že budu okukovat, inspirovat se, učit se, moc jsem neměla v plánu něco tvořit s aktuálním videem, max. někdy…, v soukromí a už vůbec jsem si nemyslela, že to budu ukazovat. Ale bylo to tak úžasné, takže jsem se nechala strhnout, zkoušela jsem co jsem stihla a ukazovala to. Odpadly obavy z toho, že bude člověk hodnocen, na tom by nebylo nic špatného, ale co kdyby to bylo negativní… V této době, kdy ikdyž člověk nechce, je ovlivněn lajkama, ale tady ne, určitě potěší, nabudí, ale toto byla čistá radost. Takže tak… DĚKUJI

Ohromná porce motivace a k tomu pořádná příloha nakopnutí k akci. Bylo moc příjemné poznat ostatní, vidět, co ostatní tvoří (i když se to teda nedalo stíhat).

Bylo to jedním slovem boží! Energie, celá komunita, sdílení, podpora, celá ta atmosféra. Poznala jsem tolik nových tvůrců, se kterými jsme i nadále v kontaktu, podporujeme se. Vyzkoušela jsem si nové věci a další mám v záloze. Poprvé jsem udělala živé vysílání 🙏Nádherný projekt, stálo za to být jeho součástí ❤️Díky vám oběma holky. Tak zas příště 😉