Vyberte stránku

Tvůrce (tvor)

Důležité info pro tvůrce k tvorbě událostí a práci s kalendářem.

Kdo se může přidat

V podstatě kdokoliv, kdo něco tvoří. Cílem je zapojit sledující do nějaký aktivity a ukázat jim, v čem jste dobří, co děláte a co jim přinese, když vás začnou sledovat.

Jak vložit událost do kalendáře

Klikni na modré tlačítko PŘIDAT VYSÍLÁNÍ a vyplň tři následující body.

1. Název: Na začátku uveď název svého Instagramového účtu, pro sledující je důležité vidět kdo bude vysílat. Až za pomlčku uveď název vysílání.

2. Popis: Tady se můžeš více rozepsat o tom, co budete v rámci vysílání nebo videa dělat. Pokud si má sledující připrait nějaké pomůcky, tady je to pravé místo, kam to napsat.

3. Datum a čas vysílání: Zvol den a čas, který ti bude vyhovovat. Události se můžou klidně překrývat. Netvoři nemají kapacitu chodit na všechno a budou si vybírat, co se jim bude hodit. Pokud ale živý vysílání pak uložíte, můžou se v případě zájmu mrknout na záznam. Takže ho doporučuju nechávat na profilu. 

pro uložení události klikni na tlačítko ODESLAT.

V kalendáři si můžš zkontrolovat, že se tvoje událost vložila.

Ilustrační obrázek níže.

Jak upravit událost v kalendáři nebo změnit datum konání

Tvoje naplánovaná vysílání najdeš pod odkazem MOJE VYSÍLÁNÍ v horním menu. Abys odkaz vyděl/a, musíš být přihlášn/á.

Pro úpravu události klikněte na odkaz UPRAVIT.

Zobrazí se ti detaily tvojí události, můžeš upravit název, popis i datum a čas konání. Pro uložení změn klikni na AKTUALIZOVAT.

 

Jak událost smazat

Tvoje naplánovaná vysílání najdeš pod odkazem MOJE VYSÍLÁNÍ v horním menu. Abys odkaz vyděl/a, musíš být přihlášen/á.

Pro smazání naplánované události klikni na SMAZAT. Smazání je nevratné, je nutné ho znovu potvrdit v dialogovém okně, které se otevře.

 

Sledující (netvor)

Nejčastější otázky sledujících.

Kde najdu seznam akcí

Kompletní přehled naplánovaných akcí je v KALENDÁŘI. Detail akce se ti zobrazí, když na ni v kalendáři klikneš.

Týdenní přehled najdeš ve výběrech na instagramu @psanijehrani a u tvůrců zapojených do Tvoříjna. Sledovat můžeš i hashtag #tvorijen23

Jak se připojit k vysílání

Vysílání bude probíhat u konkrétního tvůrce na profilu. Musíš vybraného tvůrce sledovat na Instagramu a jakmile začne vysílat, video se ti zobrazí na prvním místě ve výpisu před Stories. Když tvůrce vysílání uloží, můžeš se na něj dívat i později ze záznamu. Stačí si otevřít video na profile u vybraného tvůrce.

Jak podpořit tvůrce

Nejlepší bude, když se o akci TVOŘÍJEN dozví co nejvíc lidí, proto sleduj tvůrce zapojené do akce a sdlíjen plánované akce. Označuj své oblíbené tvůrce a používej hashtag #tvorijen23 pro vše co se akce týká.